Dotacje Unijne

Strona główna » Dotacje Unijne

Dotacje unijne na rozwój firmy


Firma ELPARTNERS oferuje usługi pomocy z pozyskaniu dotacji unijnych we Wrocławiu, dla lokalnych przedsiębiorców czy sektora prywatnego. Usługa polegająca na kompleksowym opracowywaniu pełnej dokumentacji konkursowej m.in.:

- opracowanie wniosków o dotacje unijne dla firm,

- opracowanie bieznesplanów,

- wszelkich załączników m.in. na dotacje na innowacje,

oraz przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych czynności do momentu podpisania umowy o dotacje unijne. Dzięki niej mogą Państwo starać się o dotacje unijne dla firm. Wrocław jest miastem, w którym mieści się nasze biuro, i w którym mogą Państwo uzyskać pomoc w przygotowaniu takich wniosków. W ramach realizacji usługi sporządzania dokumentacji o dotacje na innowacje proponujemy Państwu dwie ścieżki:

  • Audyt ciągłej możliwości pozyskania dofinansowania – proponujemy nawiązanie stałej współpracy, rozpoczynającej się od diagnozy potrzeb Państwa firmy, poprzez stały monitoring możliwości uzyskania dotacji unijnej dla firmy na interesujące Państwa obszary rozwoju, po bieżące informowanie o interesujących konkursach. Po decyzji, iż przedstawiony przez nas konkurs odpowiada Państwa oczekiwaniom, sporządzamy niezbędną dokumentację. Zależy nam,  aby nasi klienci z satysfakcją i sukcesem realizowali swoje projekty i założenia, dlatego proponujemy stałą współpracę nawet do momentu pełnego rozliczenia projektu (usługa rozliczanie projektu).

 

  • Sporządzenie pełnej dokumentacji pod wskazany i interesujący Państwa nabór oraz przeprowadzenie wszystkich niezbędnych czynności aż do momentu podpisania umowy o dofinansowanie unijne dla firmy.

 

W przypadku zainteresowania się naszą ofertą dofinansowań EU zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu umówienia spotkania, a także wszelkich szczegółów.

 

Zobacz ofertę dotyczącą funduszy europejskich

Zobacz ofertę rozliczania i zarządzania projektami

Zobacz ofertę pisania wniosków unijnych

FreshMail.pl