Fundusze europejskie

Strona główna » Fundusze europejskie

Fundusze unijne - pomożemy w ich pozyskaniu


Ubieganie się o fundusze europejskie np. dla małych firm wymaga zgromadzenia obszernej dokumentacji, wypełnienia formularzy oraz dołączenia załączników, które wymagane są w procesie wnioskowania o dotacje z Unii Europejskiej. Zdajemy sobie sprawę, że wypełnienie wszystkich obowiązków związanych z pozyskaniem środków finansowych zajmuje dużo czasu, szczególnie jeśli wniosek wypełnia się i składa po raz pierwszy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy pisanie wniosków unijnych, dzięki którym zwiększy się szansa na fundusze unijne. Wrocław jest miastem, w którym znajduje się nasze biuro, do którego serdecznie zapraszamy.

Fundusze unijne

W ramach usługi pisania wniosków o fundusze europejskie we Wrocławiu, dla przedsiębiorców lub prywatnego sektora, przygotujemy dokumentację, która będzie spełniała wszystkie formalne wymagania związane z pozyskaniem dofinansowania z Unii Europejskiej. Zajmiemy się m.in.:

 • Opracowaniem biznesplanu oraz studium wykonalności inwestycji,
 • Przygotowaniem wniosku o pozyskanie dotacji z Unii Europejskiej,
 • Sporządzeniem planu promocji oraz harmonogramu rzeczowo-finansowego,
 • Pozyskaniem załączników środowiskowych, jak również wymaganych oświadczeń, które będą zgodne z wytycznymi instytucji pośredniczących,
 • Uzyskaniem opinii o innowacyjności projektu,
 • Dostarczeniem projektów architektonicznych, dokumentacji budowlanej.

Starając się o fundusze europejskie i pisząc wnioski, będziemy potrzebowali Państwa wsparcia w zakresie udzielenia informacji potrzebnych do uzupełnienia poszczególnych dokumentów. Liczymy na efektywną współpracę, dzięki której sprawnie przygotujemy wniosek o dotację z Unii Europejskiej. Z naszej strony gwarantujemy profesjonalne podejście. Nasze doświadczenie i wiedza dotycząca wypełniania dokumentacji w połączeniu ze Państwa znajomością prowadzonego biznesu to gwarancja sukcesu.

Pisanie wniosków unijnych

Pisanie wniosków unijnych przynosi korzyści w postaci:

 • Poprawnie przygotowanej dokumentacji konkursowej,
 • Spełnienia wszystkich wymogów formalnych związanych z uzyskaniem dofinansowania z UE,
 • Profesjonalnego wsparcia w zakresie pozyskania dofinansowania z UE,
 • Oszczędności czasu,
 • Zwiększenia efektywności prowadzonego biznesu.

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji, jesteśmy także do Państwa dyspozycji. Nasze usługi obejmują również zarządzanie i rozliczenie projektu. Jeśli w tym aspekcie potrzebują Państwo merytorycznego wsparcia, służymy naszą wiedzą, umiejętnościami oraz doświadczeniem. Chętnie spotkamy się z Państwem przy kawie w celu poznania Państwa oczekiwań i wymagań. W przypadku gdy spotkanie osobiste nie będzie możliwe, oferujemy rozmowę telefoniczną lub wideokonferencję, podczas której uzgodnione zostaną wszystkie szczegóły współpracy. Zachęcamy do kontaktu!

 

 

Zobacz ofertę pisania wniosków unijnych

Zobacz ofertę rozliczania i zarządzania projektami

Zobacz ofertę starania się o dotacje unijne

FreshMail.pl