Pisanie wniosków unijnych

Strona główna » Pisanie wniosków unijnych

Piszemy wnioski unijne

Starania o dofinansowania europejskie wymagają nie tylko zgromadzenia pokaźnej dokumentacji, ale również wypełniania wielu formularzy o załączania sporej ilości dodatkowych plików czy dokumentów. Wiele z nich jest konieczne do uzyskania pozytywnej oceny procesu rozpatrywania wniosku o dotacje UE. Mamy pełną świadomość , że trudności związane z wypełnianiem obowiązków, które są bezpośrednio związane z pozyskaniem funduszy europejskich zajmują dużo czasu. Pisanie wniosków unijnych nie należy do najłatwiejszych elementów całego działania, którego efektem będzie pozyskanie środków unijnych, a przede wszystkim w momencie, w którym robimy to pierwszy raz. Zdając sobie z tego sprawę oferujemy usługę, którą jest pisanie wniosków unijnych. Wrocław jest miejscem, w którym mieści się nasza siedziba, dlatego dojazd oraz umówienie się nie powinny być szczególnie trudne.

Napiszemy wniosek unijny

Nasza usługa, w trakcie której przygotowana zostanie kompletna dokumentacja sprawi, że taki wniosek unijny spełniać będzie niezbędne wymagania do starania się o pozyskanie dofinansowania z Unii Europejskiej. W ramach usługi pisania wniosków unijnych oferujemy:

 • opracowanie studium wykonalności przedsięwzięcia oraz całościowego biznesplanu,
 • przygotowanie kompletnego wniosku w ramach starań o dotacje UE,
 • sporządzimy plan promocji oraz harmonogram rzeczowo-finansowy,
 • pozyskamy niezbędne załączniki środowiskowe, jak również wymagane oświadczenie będące zgodne z najnowszymi wytycznymi UE,
 • uzyskaniem niezbędne opinie o innowacyjności projektu,
 • dostarczymy projekty architektoniczne, a także dokumentacje budowlane.

Pisząc wniosek unijny musimy pozyskać od Państwa potrzebne informacje, które muszą zostać uzupełnione w oparciu o poszczególne dokumenty. W ramach obopólnej współpracy liczymy na owocną współpracę, której podstawą będzie gwarancja rzetelności oraz odpowiedzialności - zarówno po jednej jak i po drugiej stronie. Efektem prac będzie skonstruowanie fachowego wniosku o dofinansowanie z UE. Opierając się na naszym doświadczeniu gwarantujemy, że przygotowany przez nas wniosek unijny spełni wszystkie normy oraz aktualne obostrzenia UE.

Pisanie wniosków unijnych przynosi takie korzyści jak:

 • poprawa przygotowanej dokumentacji konkursowej,
 • spełnienie wszystkich wymogów formalnych UE,
 • uzyskanie profesjonalnego wsparcia w zakresie dofinansowań UE,
 • oszczędzenie czasu, który można spożytkować na fachowy wniosek,
 • znaczne poprawienie efektywności biznesu.

W momencie uzyskania pozytywnej decyzji organów UE nadal jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferowane przez nas usługi obejmują także zarządzanie oraz rozliczanie przygotowanego projektu. Nasze doświadczenie pozwala na fachową ocenę i w momencie, w którym chcą Państwo pozyskać profesjonalną ocenę oraz merytoryczne wsparcie w dalszych procesach związanych z pozyskanie dotacji z UE - jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeżeli nasza przygotowana oferta z pisania wniosków unijnych we Wrocławiu (dla przedsiębiorców, zarówno małych jak i dużych) odpowiada Państwa oczekiwaniom – prosimy o kontakt.

 

Zobacz ofertę dotyczącą funduszy europejskich

Zobacz ofertę rozliczania i zarządzania projektami

Zobacz ofertę starania się o dotacje unijne

FreshMail.pl